سایبان برقی دو طرفه

سایبان برقی دوطرفه

سایبان  برقی دو طرفه را ایران سایبان در طرح و رنگ های بسیار متنوع تولید میکند. تا اصناف مختلف بتوانند از آنها استفاده نمایند. سایبان های برقی دو طرفه به خاطر قابلیت تولید به صورت برقی و دستی، دارای قیمت های متفاوتی در بازار هستند. برای آشنایی بیشتر با سایبان های دو طرفه ما را تا پایان این مطلب همراهی کنید.

 

 

معرفی سایبان برقی دو طرفه

سایبان برقی دو طرفه نوعی از سایبان برقی می باشد که بر روی خرپا سوار شده و از هر طرف تا ۳ متر را پوشش می دهد.

سایبان دو طرفه یک نمونه­ بسیار کاربردی از سایبان های کشویی یا بازشو به شمار می رود. این نوع از سایبان ها مزیت های بیشتری نسبت به سایبان های معمولی یا یک طرفه دارند، به همین خاطر استفاده بیشتری از سایبان دو طرفه می شود. سایبان های دو طرفه از دو سمت قابلیت باز شوندگی دارند. بدین ترتیب فضای بیشتری را می توان با استفاده از این سایبان ها تحت پوشش قرار داد.

انواع سایبان دو طرفه

سایبان برقی دو طرفه

یکی از کاربردی ترین نمونه از سایبان های دو طرفه، نوع برقی آنها است. سایبان دو طرفه برقی با کمک یک موتور الکتریکی با کیفیت می تواند از دو سمت سایبان را باز نماید. موتور این سایبان ها باید قدرت لازم را داشته باشد تا بتوان سایبان دو طرفه که معمولا ابعاد نسبتا بزرگی داشته را باز و بسته نماید. سایبان برقی دو طرفه به خاطر سرعت بسیار مناسب و راحتی استفاده، توانسته میزان رضایت مصرف کننده را به بالاترین سطح ممکن برساند. بدین ترتیب بهتر است در صورت فراهم بودن شرایط، از سایبان دو طرفه برقی برای محل مورد نظر استفاده شود.

سایبان دستی دو طرفه

سایبان دستی دوطرفه از نظر ظاهری شباهت های بسیار زیادی به سایبان برقی دو طرفه دارد. تفاوت اصلی سایبان دستی دو طرفه با نوع برقی آن، عدم وجود موتور الکتریکی در نوع دستی است. بدین ترتیب باز و بسته کردن در این نمونه از سایبان ها به صورت دستی انجام می شود. با توجه به ابعاد بزرگ سایبان دو طرفه، باز و بسته کردن آن به صورت دستی ممکن است برای اغلب افراد دشوار به نظر برسد. البته این موضوع را نیز باید مد نظر داشت که هزینه ساخت چادر دو طرفه دستی نسبت به نوع برقی آن کمتر است.

چادر دو طرفه

موارد استفاده از  سایبان برقی دو طرفه 

  1. استفاده از سایبان برقی دو طرفه بعنوان سایبان مغازه،
  2. بهره گیری از سایبان برقی دو طرفه جهت جلوی درب کافه ها و رستورانه
  3. سایبان برقی دو طرفه کافه
  4. سایبان برقی دو طرفه رستوران
  5. سایه بان دو طرفه روف گاردن
  6. چادر دو طرفه استخر

ساختار سایبان دو طرفه

آشنایی با ساختار سایبان دو طرفه برای بسیاری از خریداران این محصول می تواند جالب باشد. سایبان های دو طرفه طراحی و ساختار بسیار جالب و کاربردی دارند. این ساختار باعث شده تا جذابیت سایبان دو طرفه بیشتر شده و اشتیاق برای استفاده از آنها نیز افزایش پیدا کند. به همین خاطر با توضیحات مفید و مختصر در ادامه با ساختار و چگونگی ساخت سایبان های دو طرفه آشنا خواهیم شد.

معمولا می توان سایبان های دو طرفه را مشکل از دو سایبان بازویی دانست. معمولا دو سایبان بازویی به طور حرفه ای ساخته می شوند و افراد ماهر آنها را بر روی یک سازه فلزی که از قبل ساخته شده نصب می کنند. مستقل بودن سایبان های بازویی باعث شده تا بتوان به صورت تکی نیز هر کدام از سایبان ها را باز و بسته کرد. بدین ترتیب در صورتی که به فضای بسیار بزرگی در یک روز خاص نیاز نباشد، می توان یکی از سایبان ها را باز کرده و دیگری بسته بماند. این کار کمک می کند تا استهلاک سایبان کمتر شده و برای مدت زمان بیشتری بتوان از آن استفاده کرد.

قیمت سایبان دوطرفه 

قیمت سایبان برقی دو طرفه به عوامل مختلفی بستگی دارد از جمله:

ابعاد سایبان دو طرفه

یکی دیگر از موضوعاتی که برای خریداران سایبان دو طرفه اهمیت بسیار زیادی دارد، ابعادی است که می توان برای ساخت این سایبان ها در نظر گرفت. معمولا هر چه ابعاد یک سایبان بزرگتر باشند، کارایی آن نیز بیشتر می شود. البته این موضوع را نیز نباید فراموش کرد که با افزایش متراژ سایبان، قیمت آن نیز بیشتر می شود. معمولا سایبان هایی که دارای ابعاد بزرگ بوده، به خاطر افزایش زمان ساخت و مصرف بیشتر مواد اولیه، همچنین هزینه نصب بالاتر، با قیمت بیشتری به فروش می رسند.

سایبان دو طرفه را شرکت های سازنده به طور معمول از حداقل دو متر عرض و سه متر طول تولید و تا حداکثر سایز شش در شش متر قابل تولید می باشد. بدین ترتیب حداقل مساحت قابل پوشش توسط سایبان دو طرفه ۶ متر و حداکثر این مقدار به ۳۶ متر می رسد. بهتر است سایبان دو طرفه با ابعاد بزرگ را به صورت برقی تهیه کرد تا به راحتی بتوان از آنها استفاده کرد. ابعاد بزرگ را نیز موتور الکتریکی به راحتی باز و بسته می کند. قبل از سفارش سایبان دو طرفه، بهتر است فضای مورد نیاز را بررسی کرده تا در آینده مشکلی به وجود نیاید.

پارچه مناسب برای سایبان دو طرفه

پارچه یا روکش یکی از ملزومات اصلی سایبان دو طرفه به شمار می رود. مناسب بودن جنس روکش از اهمیت بسیار زیادی برای مصرف کننده برخوردار است. معمولا سایبان هایی که روکش مناسبی ندارند، موفق به جذب رضایت مصرف کننده می شوند. مناسب بودن روکش سایبان دوطرفه باعث می شود تا بتوان در هر شرایطی از این سایبان بهره مند شده و استفاده از سایبان به زمان خاصی اختصاص نداشته باشد. روکش سایبان اگر قابلیت چاپ داشته باشد، می تواند امکان چاپ تبلیغات بر روی سایبان را نیز فراهم نماید.

پارچه اکریلیک ضد آب یکی از بهترین گزینه ها برای روکش سایبان دو طرفه است. این نوع از پارچه ها نفوذ ناپذیر بوده و استفاده از سایبان در هوای برفی و بارانی را فراهم می سازد. بدین ترتیب در صورتی که پارچه اکریلیک ضد آب برای روکش سایبان دو طرفه مورد استفاده قرار بگیرد، استفاده از این سایبان ها در همه فصل ها امکان پذیر می شود. بدین ترتیب افرادی که برای کسب و کار خود از ای سایبان ها استفاده می کنند، بدون داشتن دغدغه خاصی در طول سال می توانند از این سایبان ها استفاده کنند.

سایبان دو طرفه

خرید سایبان دو طرفه

برای اینکه بتوان اقدام به خرید سایبان دو طرفه کرد، بهتر است به صورت آنلاین اقدام کرد. برای این کار باید به سایت شرکت ایران سایبان  مراجعه کرده و پس از مشورت با کارشناسان مربوطه، سفارش خود را ثبت کرد. خرید غیر حضوری سایبان های دو طرفه کمک می کند تا بدون هیچ گونه اتلاف وقت بتوان اقدام به خرید سایبان دو طرفه کرد. خرید اینترنتی سایبان دو طرفه بسیار راحت بوده و این موضوع باعث شده همه افراد از هر صنفی به صورت آنلاین سایبان مورد نیاز خود را تهیه کنند.

× استعلام قیمت و مشاوره رایگان
Secured By miniOrange