سایبان تبلیغاتی

سایبان تبلیغاتی

تبلیغات روی سایبان به عنوان یکی از بهترین و به صرفه ترین نوع از تبلیغات محیطی، بشدت مورد استقبال مدیران تبلیغاتی قرار گرفته است.معمولا تبلیغ روی دو نوع سایبان مغازه با عنوان های سایبان برقی (سایبان بازویی)و سایبان کالسکه ای(چادر کالسکه ای) صورت می پذیرد.

مراحل  انجام تبلیغات روی انواع سایبان مغازه (چادر مغازه) به شرح زیر میباشد.

  1. در مرحله نخست، شما  فایل لایه باز طرح مورد نظر خود را از طریق واتس آپ، تلگرام و یا ایمیل که در زیر آمده است برای کارگاه تولیدی ایران سایبان  ارسال میفرمایید.
  2. در مرحله دوم:طراح ما برحسب اندازه های مختلف مغازه ها یا فروشگاههایی  که  توسط شما ارائه میشود و یا با دادن آدرس از سوی شما توسط کارشناسان ما اندازه گیری می شود طرح مود نظر را resize مینماید.
  3. در مرحله سوم:فایل نهایی خدمت شما ارسال میشود و پس از گرفتن تایید از سوی شما طرح روی سایبان مورد نظر چاپ میشود.

لازم به ذکر است برای ساخت اسکلت سایبان برقی (سایبان بازویی) و همینطور سایبان کالسکه ای ایران سایبان از بهترین و با کیفیت ترین اجناس استفاده مینماید. سایبان برقی و تبلیغاتی ایران سایبان  در صورت بروز هر مشکلی پس از سالها نیز به رفع مشکل و تعمیر احتمالی خواهد پرداخت.

همین موضوع باعث ماندگاری سایبان برقی و تبلیغاتیایران سایبان در این صنعت نوپا شده است .

انجام تبلیغات روی سایبان برقی(تبلیغ روی سایبان بازویی):

یکی از انواع تبلیغات روی سایبان، انجام تبلیغات روی سایبان برقی (سایبان بازویی) میباشد .

در این نوع از تبلیغات روی چادر، شما میتوانید روی فضای وسیعی حدود ۱۰ متر (بر فرض اینکه عرض فروشگاه ۴ متر باشد و ۲٫۵ نیز جلو آمدگی استاندارد را داشته باشیم) تبلیغات خود را داشته باشید.این نوع سایبان با توجه به استفاده از اسکلت آلومینیومی قیمت بالاتری نسبت به انجام تبلیغات روی سایبان کالسکه ای خواهد داشت.

مجموعه ایران سایبان با سالها تجربه در زمینه تولید انواع سایبان برقی و تبلیغاتی آماده همکاری با شرکتها و برندها جهت تبلیغات روی انواع سایبان برقی،سایبان بازویی و سایبان کالسکه ای می باشد.

شما میتوانید نمونه کارهای سایبان بازویی تبلیغاتی (سایبان برقی تبلیغاتی) را در زیر این مطلب مشاهده فرموده و در صورت نیاز به اطلاعات بیشتر با همکاران ما در بخش فروش سایبان  تماس حاصل فرمایید.

ایران سایبان افتخار همکاری با شرکتهای زیر را در زمینه تولید سایبان بازویی تبلیغاتی دارا می باشد.

شرکت ایرانسل

شرکت دامداران

شرکت اب معدنی دیزین

شرکت کاله (سولیکو)

شرکت توروبیکا

شرکت کلاسنو

شرکت همراه اول

و…

× استعلام قیمت و مشاوره رایگان
Secured By miniOrange