سایبان کالسکه ای

سایبان کالسکه ای

سایبان کالسکه ای بدون شک یکی از زیباترین و کاربردی ترین نمونه از سایبان های قابل استفاده برای مغازه به شمار می رود. سایه بان کالسکه ای را معمولا بیش از سایر سایه بان ها مورد استفاده قرار می دهند. برای آشنایی بیشتر با دلایل استفاده زیاد از سایه بان کالسکه ای با ما همراه باشید.

سایبان کالسکه ای از جمله سایبان های بسیار پر کاربرد برای مغازه و فروشگاه های سطح شهر به شمار می رود. با یک نگاه در سطح شهر می توان مغازه های بسیار زیادی را مشاهده کرد که از این نوع سایبان برای پوشش درب مغازه و یا حتی پنجره استفاده کرده اند. سایبان کالسکه ای به خاطر کلاسیک بودن مورد پسند افراد بسیار زیادی قرار گرفته و در حال حاضر کاربرد این نوع از سایه بان ها بسیار وسیع و گسترده می باشد.

سایبان کالسکه ای حالتی دوّار داشته و به صورت یک قطاع از دایره می باشد. شکل ظاهری سایه بان کالسکه مانند یک چهارم یک دایره کامل می باشد. بدین ترتیب تی افرادی که با این سایبان آشنایی کامل نداشته نیز با آن آشنا شده اند. سایبان کالسکه ای را می توان در رنگ های بسیار مختلف جهت زیبا تر شدن آن تولید کرد. سایه بان کالسکه ای دارای طرفداران بسیار زیادی در شهر های مختلف می باشد. این موضوع به خاطر کارایی بسیار خوب این نوع از سایه بان ها و شکل ظاهری بسیار شیک و جذاب این نوع از سایبان ها می باشد.

سایه بان کالسکه ای

مشخصات فنی سایبان کالسکه ای

یکی از محصولات پرفروش مجموعه تولیدی ایران سایبان،سایبان کالسکه ای میباشد. این نوع سایبان  اگر توسط کارشناسان خبره این صنعت که با صداقت در مجموعه ایران سایبان مشغول به خدمت هستند ساخته شود .با توجه به طراحی آیرودینامیک خود مقاومت بالاتری نسبت به سایبان برقی خواهد داشت .از لحاظ فنی این نوع سایبان برای تمامی دهنه ها تا طول ۶ متر و با بازشوندگی استاندارد تا ۱٫۲۰ سانت قابل اجراست در مواقع خاص با در نظر گرفتن سایر شرایط مخصوصا امکانات محل نصب میتوان سایبان کالسکه ای با بازشوندگی تا ۱٫۵۰ سانت نیز طراحی و اجرا نمود.در ایران سایبان،سایبان کالسکه ای را  معمولا با روکش ترانزیت عرضه میکنیم.که بسیار مناسب این نوع سایبان میباشد ولی در موارد مختلف با توجه به نظر مشتریان میتوانیم از جنس روکش دو طرف پی وی سی ،سایبان کالسکه ای نانو ،بنر ،فلکس و … استفاده کنیم برای مشاهده قیمت انواع سایبان کالسکه ای ایران سایبان اینجا کلیک فرمایید یا برای مشاوره رایگان و استعلام قیمت با کارشناسان ما تماس بگیرید/.

سایبان کالسکه ای

یکی از انواع سایبان مغازه، سایبان کالسکه ای می باشد.

سایبان مغازه کالسکه ای با توجه به داشتن بغل کار،امکان محافظت در برابر اشعه آفتاب، باران و برف را مهیا میسازد.

سایبان کالسکه ای با توجه به شکل قوسی شکل خود در مقابل بادهای شدید نیز بسیار مقاوم است.

از چادرکالسکه برای تبلیغات برندها و شرکتها نیز استفاده میشود. در این صورت به آن سایبان کالسکه ای تبلیغاتی میگوییم.

سایبان کالسکه ای تبلیغاتی در حالت باز و بسته نیز امکان در معرض نمایش گذاشتن تبلیغات را داراست.

برای روکش نمودن سایبان کالسکه ای مینوان از طیفی بزرگی از پارچه ها از جمله پارچه کره ای ،پارچه ترانزیت،پارچه نانو،پارچه بنر و همینطور پارچه فلکسی استفاده نمود.

تا به حال به داشتن یک سایبان_کالسکه_ای برای مغازه خود فکر کرده‌اید؟ پیش از این درباره‌ی لزوم یک سایبان_مغازه سخن گفتیم. از معیارهای انتخاب سایبان خوب هم برایتان نوشتیم و این که یک سایبان_برقی مغازه تا چه حد می‌تواند حتی بر روی سودآوری آن هم مؤثر باشد. ویژگی‌هایی را برشمردیم که بیشتر فنی بودند، اما به راستی، زیبایی یک سایبان مغازه از ضروری‌ترین نکاتی است که باید برایش تصمیم گرفت. یکی از انواع سایبان مغازه، سایبان کالسکه ای است. این نوع سایبان با سازه‌ای آهنی شکل می‌گیرد. حالت باز شده‌ی سایبان #کالسکه ای به صورت یک‌چهارم دایره است. سایبان کالسکه ای مغازه به دلیل شباهت آن به سایبان کالسکه‌های #قدیم، به این نام شهره شده است.

× استعلام قیمت و مشاوره رایگان