قیمت سایبان کالسکه ای

قیمت سایبان کالسکه ای

در تعیین قیمت سایبان مغازه از نوع سایبان کالسکه ای جنس پارچه ای که استفاده خواهد شد بسیار مهم است.در سایبان کالسکه ای از انواع مختلف میتوان استفاده کرد.

قیمت سایبان کالسکه ای با پارچه کره ای :بالاترین قیمت مختص این نوع سایبان است .

قیمت سایبان کالسکه ای با پارچه ترانزیت: متداولترین پارچه ای که برای سایبان کالسکه ای استفاده میشود پارچه ترانزیت است.

قیمت سایبان کالسکه ای با پارچه فلکسی: معمولا برای انجام تبلیغات از این نوع پارچه استفاده میشود.

قیمت سایبان کالسکه ای با پارچه بنر:معمولا برای انجام تبلیغات از بنر استفاده میشود. کیفیت پارچه بنر کمتر از پارچه فلکسی می باشد.

قیمت سایبان کالسکه ای با پارچه نانو: با الیاف نانو که در ذهن دارید متفاوت است همان پارچه برزنت است که به نانو معروف شده است.

قیمت سایه بان کالسکه ای 

مجموعه تولیدی ایران سایبان طبق بیانیه ماموریت خود و برای راحتی مشتریان عزیز قیمت سایبان کالسکه ای را در معرض دید عموم قرار میدهد .قیمت سایبان کالسکه ای با اسکلت مستحکم ایران سایبان و روکش ترانزیت درجه یک برای هر متر طول ۱۹۵ هزار تومان میباشد. هزینه نصب هر عدد سایبان در مناطق ۲۲ گانه تهران نیز ۲۵۰ هزار تومان تعیین شده است. جهت مشاوره خرید سایه بان کالسکه ای میتوانید با کارشناس فروش سایبان کالسکه ای ایران سایبان تماس حاصل فرموده و سفارش خود را مستقیم از تولید کننده ثبت فرمایید.لازم به ذکر است برای سایبان کالسکه ای میتوان اسکلت سبکتر و روکش های متنوع تر با توجه به سفارش مشتری نیز در نظر گرفت .سایبان کالسکه ای دیگر صرفا بعنوان یک سایبان در نظر گرفته نمیشود و فروشگاهها و برندها و شرکتها از آن استفاده تبلیغاتی بعنوان سایه بان تبلیغاتی  نیز مینمایند چرا که بر خلاف تابلو های تبلیغاتی هزینه نگهداری و هزینه برقی ندارد.

اطلاعات جامع در خصوص سایبان کالسکه ای

سایبان کالسکه ای مجموعه تولیدی  ایران سایبان از جمله سایبان های بسیار پر کاربرد برای مغازه و فروشگاه های سطح شهر به شمار می رود. با یک نگاه در سطح شهر می توان مغازه های بسیار زیادی را مشاهده کرد که از این نوع سایبان برای پوشش درب مغازه و یا حتی پنجره استفاده کرده اند. سایبان کالسکه ای تولیدی ایران سایبان به خاطر کلاسیک بودن مورد پسند افراد بسیار زیادی قرار گرفته و در حال حاضر کاربرد این نوع از سایه بان ها بسیار وسیع و گسترده می باشد.

سایبان کالسکه ای حالتی دوّار داشته و به صورت یک قطاع از دایره می باشد. شکل ظاهری سایه بان کالسکه مانند یک چهارم یک دایره کامل می باشد. بدین ترتیب تی افرادی که با این سایبان آشنایی کامل نداشته نیز با آن آشنا شده اند. سایبان کالسکه ای را می توان در رنگ های بسیار مختلف جهت زیبا تر شدن آن تولید کرد. سایه بان کالسکه ای دارای طرفداران بسیار زیادی در شهر های مختلف می باشد. این موضوع به خاطر کارایی بسیار خوب این نوع از سایه بان ها و شکل ظاهری بسیار شیک و جذاب این نوع از سایبان ها می باشد.

× چطور میتونم کمکتون کنم؟