سایبان ثابت

سایبان ثابت

سایبان ها در کل دو نوع ثابت و متحرک هستند.
سایبان های متحرک، نیز به برقی و دستی تقسیم می شوند.
سایبان های ثابت برقی: سایبان برقی از نوع پیشرفته است که باز و بسته می شود، در برابر نور خورشید حرکت می کند و قابلیت شیب دارد و به صورت ۴۵ درجه قابل تغییر است، سایبان برقی، کاملا امروزی است و شرکت در فکر توسعه بیشتر آن است. تمام سعی و تلاش شرکت این است که به صورت دیجیتالی آن را تغییر دهد.
سایبان های برقی نیز متفاوت و متنوع هستند. شکل، رنگ و آلیاژ آن متنوع می باشد.

سایبان ثابت در کنار دریا

سایبان های ثابت کنار دریا: سایبان های کنار دریا از نوع سایبان های ثابت سنتی است، این نوع سایبان ها شکل بسیار زیبایی دارند، جنس آن از آهن و حصیر است. سایه زیبا و بسیار جذاب را در کنار دریا به شما هدیه می کند، بعد از یک دست شنا خسته کننده، شناگران در زیر سایه سایبان ثابت استراحت می کنند، زیر سایبان هوا کاملا معتدل است و از ورود نور خورشید و گرما جلوگیری می کند.

خرید سایبان ثابت

سایبان های ثابت را از نمایندگی و سایت های معتبر خرید کنید، ما نیز مفتخر هستیم به عنوان یکی از نمایندگی فروش سایبان در خدمت شما باشیم، شرکت ما از تولید به مصرف است و خدمات پس از فروش را به مشتریان ارائه می دهد، ضمانت سایبان های ثابت دو سال است و مشاوران ما پس از نصب سایبان با شما تماس گرفته و تا رضایت شما از عملکرد تکنسین ها پیگیر خواهند بود.

قیمت سایبان ثابت

از آنجا که شرکت، یک شرکت از تولید به مصرف است. دلالان، واسطه گران و سودجویان را به خود راه نمی دهد و نیز هزینه تبلیغات تلویزیونی ندارد، با قیمت مناسب سایبان ثابت را در اختیار مشتریان قرار خواهد داد. علاوه بر این، یک تخفیف ویژه به مشتریان خواهد داد، ضمن اینکه برای دانشگاه ها و مراکز آموزشی به صورت ویژه قرارداد بسته خواهد شد و به آنها تخفیف ویژه بیشتری خواهد داد، برای اطلاع از قیمت دقیق سایبان های ثابت با مشاوران نمایندگی ما تماس گرفته و از آنها اطلاعات دریافت نمایید و تمام توضیحات از جمله شکل ، نوع، جنس ، الگو و هر آنچه در ذهن دارید را از آنها بخواهید.

فروش سایبان ثابت

فروش سایبان ثابت توسط شرکت و نمایندگی ما به این شکل است که، اول شما با شماره ای که در سایت اعلام شده است، تماس خواهید گرفت، پس از آن مشاوران، همه اطلاعات را در اختیار شما قرار خواهند داد، بعد از انعقاد قرارداد، تکنسین ها، خود را فورا به آدرسی که از شما گرفته شده می رسانند و به نصب سایبان اقدام خواهند کرد، مشتریان گرامی و سروران عزیز شما از خرید سایبان ثابت از ما اطمینان خاطر داشته باشید چون رضایت شما در اولویت کار ماست. بعد از نصب سایبان شما باید رضایتمندی خود را از نصب اعلام دارید و در صورت عدم رضایت از نصب سایبان ، شرکت تا حصول نتیجه رضایتمندی در کنار شما خواهد بود.

× استعلام قیمت و مشاوره رایگان
Secured By miniOrange