سایبان پنجره

سایبان پنجره چیست ؟و در کجا از آن استفاده می شود؟ 

کلیه سایبان ها به دو نوع تقسیم می شوند، سایبان متحرک و سایبان ثابت، که سایبان پنجره به صورت ثابت و برقی موجود است و آن را می توان بر روی درب و پنجره ها نصب کرد و فضای داخلی را از باران، گرد و خاک و نور خورشید محافظت کرد. این سایبان از محصولات بسیار کاربردی محسوب می شود، شکل و تنوع رنگ در پوشش آن باعث تقاضا و استقبال مردم شده است.
سایبان پنجره یک باران گیر است و جهت جلوگیری از ورود آب باران به درون ساختمان، از آن استفاده می شود.
سایبان های برزنتی جهت حفظ هوای داخل استفاده می گردد و از ورود آلایندگی ها اجتناب می کند.
سایبان های پنجره ای در نوع و رنگ بسیار متنوع هستند. مدل نقاب و مدل های دیگر از خلاقیت و هنرنمایی و توانمندی شرکت ماست. جنس فایبر گلاس و برزنتی و جنس های با کیفیت نیز در سایبان پنجره ای متنوع است. سلیقه مشتریان در نصب نیز اعمال می شود.
تکنسین های ما کاملا توانمند و حرفه ای کار می کنند و کار با کیفیت تحویل می دهند.
هر کار برای ما نشانگر تبلیغات برای شرکت محسوب می شود، لذا قبل از اینکه شما در مورد سایبان حساس باشید عوامل اجرایی و مدیریت شرکت در مورد کیفیت و زیبایی کار حساس تر هستند و تمام سعی و تلاش در رضایتمندی مشتریان گرامی خواهد بود .


گالری تصاویر از نصب سایبان پنجره ای که قبلا توسط شرکت ما و در مکان های مختلف نصب شده است موجود می باشد و به شما در تصمیم گیری و انتخاب کمک می نمایند.
مشاورین و مدیران شرکت در خصوص نصب سایبان های پنجره ای به شما مشاوره رایگان خواهند داد، تا در انتخاب بهتر، تصمیم گیری نمایید.

فروش سایبان پنجره

فروش سایبان خانه توسط نمایندگان شرکت و تکنسین های ما صورت می گیرد آنها با کسانی که از طریق تلفن با سایت شرکت تماس می گیرند، قرارداد بسته، و نوع و رنگ را که توسط مشتریان سفارش داده شده را به تکنسین ها تحویل می دهند و آنها سایبان را اندازه گیری کرده و نصب می نمایند، فروش سایبان بسیار فوری و در اسرع وقت صورت می گیرد، ضمن اینکه رضایت مندی مشتریان گرامی از اهم موضوعات است

قیمت مناسب این سایبان سبب محبوبیت مضاعف آن شده است. به صورت معمولی قیمت این سایبان کاملا مناسب است و نسبت به سایر نمونه های سایبان کمتر می باشد.

خرید سایبان پنجره

خرید سایبان پنجره توسط مشتریان گرامی و گرفتن مشاوره از شرکت و دادن سفارش از سوی خریداران صورت می گیرد.
خرید باید با اطلاعات کامل و اطمینان کامل از نوع ، رنگ و اندازه باشد.

قیمت سایبان پنجره

قیمت سایبان های پنجره بستگی به نوع و اندازه و شکل و مکان نصب آن دارد، قیمت ها کاملا مختلف است، اما به مشتریان گرامی تخفیف داده می شود، از آنجا که قیمت سایبان پنجره ای مانند کالاهای دیگر بازار، متاثر از نرخ تورم و ارز می باشد، لذا مشتریان گرامی هر چه زودتر خرید کنند و سفارش ثبت کنند، ارزانتر خریده اند.

انواع سایبان پنجره

سایبان های پنجره دارای تنوع بسیار در رنگ و شکل و اندازه می باشند. از جمله:
• سایبان برقی
• دستی
• پاسارگاد
• بازویی
• مغازه
• زنجیری
• سر در
• ورودی حیاط.

 

× استعلام قیمت و مشاوره رایگان
Secured By miniOrange