سایبان دستی

خرید سایبان  دستی

خرید سایبان دستی به چه منظوری انجام می شود؟ این سوال از اساسی ترین سوالاتی است که در این بخش باید پرسیده شود. حتما تا به حال نمونه های زیادی از سایبان های مختلف را مشاهده کرده اید. به طور کلی سایبان ها به دو دسته کلی سایبان دستی و برقی تقسیم بندی می شوند. هر کدام ویژگی های منحصر به فردی دارا بوده و از تابش مستقیم آفتاب جلوگیری می کنند. برای محافظت از خانه و مغازه ها از تابش آفتاب و باد و باران از سایبان های مختلف استفاده می شود.

برای حرکت دادن سایبان دو راه وجود دارد، بالا رفتن قسمت های متحرک سایبان با کمک دست، مربوط به سایبان دستی می باشد. نوع برقی آن چند دسته متفاوت است که با استفاده از سیم بکسل یا ابزارهایی از این قبیل امکان حرکت دادن آن وجود دارد. در سایبان های دستی از پارچه های برزنتی خاصی استفاده می شود. پارچه هایی که در این سایبان ها استفاده می شود، بسیار انعطاف پذیر بوده و نسبت به فشار ، سرما و گرما مقاومت بسیار بالایی از خود نشان می دهند.

فروش سایبان دستی

فروش سایبان دستی به منظور تجهیز بازارچه های مسقف و مراکز خرید از رایج ترین موارد کاربرد این سایبان ها است. آمفی تئاتر های مختلف در کنار نمایشگاه های متنوع به سایبان هایی بسیار محکم نیازمند هستند. امروزه تعداد تئاترهای خیابانی و نمایشگاه های روباز افزایش چشمگیری یافته است. این نوع نمایشگاه ها و مکان ها به ابزاری برای محافظت شدن در برابر سرما و باد و باران نیازمند هستند. سایبان دستی به علت دارا بودن قیمت مناسب، برای این نوع مکان ها بسیار عالی است. قیمت کم تر آن نسبت به سایر سایبان ها سبب محبوبیت آن شده است. به طوری که امروزه شما شاهد حضور تعداد زیادی از آن ها در این مکان های عمومی می باشید.

قیمت سایبان دستی

سایبان دستی دارای قیمت نسبتا ثابتی است اما با این وجود نمیتوان نسخه ای کلی را برای همه انواع آن تجویز کرد. لازم است بر اساس مدل درخواستی خود، از قیمت این سایبان مطلع شوید. با این وجود معمولا مدل های ساده تر دارای قیمت کمتری هستند و قیمت ها بر اساس نوع پارچه تعیین می شوند. نوع پارچه و سایز سایبان ها در تعیین میزان قیمت سایبان دستی اثر بسیار زیادی دارند. برای مشخص کردن قیمت این سایبان ها باید تمامی این موارد را مورد توجه قرار داد.

انواع سایبان دستی

همان طور که قبلا به آن اشاره کردیم، سایبان دستی دارای مدل های زیادی است. از نمونه های بسیار رایج این سایبان ها به این موارد می توان اشاره کرد.
سایبان چتری و سایبان تبلیغاتی، سایبان کلاسیک و سایبان های مخصوص مغازه، از دسته های مهم نوع دستی می باشند. نوع چتری که بسیار مشهور است و حتما تا به حال نمونه های بسیار زیادی از آن را در مکان های مختلف مشاهده کرده اید. این نوع به علت ساختار خاص خود امکان رسوب برف و باران را به حداقل می رساند. نوع تبلیغاتی در نمایشگاه ها و اسپیس های تبلیغاتی بیشتر استفاده می شود. سایبان مغازه، بیشتر در بالای ساختمان مغازه ها تعبیه شده و از تابش مستقیم آفتاب به آن ها جلوگیری می کند.

× استعلام قیمت و مشاوره رایگان
Secured By miniOrange