سایبان پارکینگ

سایبان پارکینگ

سایبان پارکینگ، یک سایبان ثابتی است که ماشین را از نور خورشید، رطوبت، فضولات پرندگان، آلایندگی هوا، برف و باران محافظت می کند، یک نمای زیبا به حیاط خانه می دهد و حیاط خانه را در برابر گرما و سرما محافظت می کند.
سایبان در پارکینگ، باعث می شود حیاط خانه حالت مجزایی پیدا کند. این سایبان مناسب برای پارکینگ های رو باز است. سایبان های پارکینگ، نمای زیبایی را به پارکینگ محیط مورد نظر می دهد و در رنگ، اندازه ها و نقش های متنوع به فروش می رسد.
جنس سایبان پلی کربنات است و دارای نقش های متنوع است. تکنسین های ما بسیار حرفه ای کار می کنند و توانایی هر طرح و سلیقه را دارند. آنها طراح و سازنده جدیدترین و زیباترین نمونه سایبان های پارکینگ می باشند. طراحی و اجرای سایبان پارکینگ های گروهی ادارات، مجتمع مسکونی و تجاری را نیز بر عهده دارند.
سایبان های پارکینگ را به صورت هندسی متنوع و هر طرح و سلیقه ای که مشتریان گرامی پیشنهاد دهند آمادگی تحویل داریم.سایبان های پارکینگ از لحاظ نوع و جنس و آلیاژ، متنوع هستند. برای کسب اطلاعات بیشتر با مشاورین ما در تماس باشید.
اطمینان، ایمنی جهت تحویل کار به مشتریان گرامی در دستور کار شرکت ماست.ضمانت به مدت طولانی از اولویت های تحویل سایبان های پارکینگ است و مشتریان گرامی با رضایت و آسودگی تمام پروژه را تحویل خواهند گرفت.

فروش سایبان  پارکینگ

سایبان پارکینگ توسط نمایندگی های ما در سراسر کشور به فروش می رسد.
آنها پس از تماس مشتری، در اسرع وقت و به صورت فوری، ارتباط را برقرار و مشاوره رایگان خود را شروع خواهند کرد.
پس از مشاوره و نشان دادن عکس ها و طرح ها یک قرارداد با مشتریان بسته و فوری تکنسین ها را به آدرس مورد نظر اعزام خواهند کرد. تکنسین ها ملزم هستند فوری خود را به محل رسانده و پروژه را به صورت حرفه ای و با سلیقه مشتری، تحویل نمایند.
مشتریان گرامی دقت فرمایند بعد از تحویل کار، ناظرین ما تکنسین ها را از نظر رضایت کار به مشتریان مورد بررسی و نظر سنجی قرار خواهند گذاشت. رضایت مشتریان ما از اهم موضوعات است.

خرید سایبان  پارکینگ

سایت ها و نمایندگی های بسیاری در خصوص سایبان پارکینگ، به فعالیت مشغول هستند، ما نیز مفتخر هستیم، به عنوان یکی از این سایت ها و نمایندگی فروش سایبان در خدمت شما سروران و بزرگواران گرامی باشیم.
خرید سایبان پارکینگ با یک تماس از سوی شما امکان پذیر می باشد.
فقط برقراری یک تماس از سوی شما جهت ثبت سفارش کافیست، مابقی کارها از سوی شرکت نصب پارکینگ و اقدام فوری انجام خواهد شد.

قیمت سایبان پارکینگ

قیمت سایبان پارکینگ مانند خود سایبان بسیار متنوع است.
همه تلاش و کوشش ما بر این است که، کالا با قیمتی مناسب و با تخفیف ویژه و ارزان دست مشتری تحویل گردد.
سایبان مانند دیگر کالاها، متاثر از نرخ ارز و تورم است و هر چه مشتریان گرامی زودتر جهت خرید اقدام نمایند، ارزانتر خرید کرده اند.
شرکت سایبان ایران بخاطر تولید مستقیم، اجازه ورود دلالان و واسطه گران و سودجویان را نمی دهد.
هزینه تبلیغات تلویزیونی ندارد و یک شرکت تولید به مصرف است. همه این موارد در جهت رفاه حال مشتریان گرامی است.

× استعلام قیمت و مشاوره رایگان
Secured By miniOrange