سایبان پاسیو

سایبان پاسیو

یکی از مواردی که در زیبایی منازل و طراحی تاثیر گذار است کاربرد سایبان پاسیو می باشد. موجب هوای مطلوب در داخل منزل می شود. همین امر باعث صرفه جویی در مصرف انرژی می شود و کاملا به روز است. یک سایبان پاسیو برای منزل و کاملا خلاق و با هنرنمایی بالا ساخته می شود. از تابش نور شدید خورشید جلوگیری می نماید. می تواند دمای داخل خانه را به پانزده تا بیست درجه تغییر دهد.
سایبان های پاسیو در بین مالکان منازل محبوبیت زیادی پیدا کرده است و روز به روز درخواست ها برای نصب آن زیاد است.
سایبان پاسیو کاملا دیجیتالی است و از راه دور باز و بسته می شود و در برابر رطوبت مقاوم است.
سازه های بکار رفته در پاسیو مقاومت بالایی در برابر نم داشته و ضد زنگ می باشد.
استفاده آن برای حیاط خلوت بسیار مناسب است و برقی و کاملا اتوماتیک است، که قابلیت باز و بسته شدن دارد. پاسیو محل مناسبی برای پرورش گل و گیاه است و با کمی خلاقیت می توان این مکان را به عنوان مکان تفریح متحول کرد.
سایبان های پاسیو در ابعاد مختلف کوچک و بزرگ،کوتاه و بلند ساخته می شود و بستگی به اندازه حیاط شما دارد. در این سایبان پارچه ای که استفاده شده در طرح و رنگ های متفاوت است و بستگی به نوع، طرح و سلیقه شماست. ضمن اینکه مواد استفاده شده بستگی به شهر و مکان جغرافیایی نیز دارد.

خرید سایبان پاسیو

خرید سایبان پاسیو از سایت ها و نمایندگی ها انجام می شود ما نیز مفتخر هستیم به عنوان یکی از نمایندگی ها در خدمت خریداران و سروران محترم باشیم، شماره تماس ما در سایت ثبت شده است.

ضمانت سایبان پاسیو

ضمانت سایبان پاسیو دو ساله است. تمام سعی و تلاش بر این است که با آرامش خاطر و اطمینان، رضایتمندی مشتریان حاصل گردد، شرکت ما اهمیت رضایتمندی مشتریان را به خوبی درک می کند و از تمام امکانات برای رسیدن به این هدف استفاده خواهد کرد، یقینا زیبایی و کیفیت سایبان از اهم موضوعات خواهد بود.

قیمت  سایبان پاسیو

قیمت سایبان پاسیو بستگی به اندازه و طرح و سلیقه شما دارد، از آنجا که وضعیت نابسامان بازار در قیمت ها همیشگی با تورم و قیمت ارز متغیر است، تمام سعی و تلاش ما بر این است که با قیمت مناسب و تخفیف ویژه با مشتریان تعامل شود.
مواد پی وی سی، رنگ، اندازه و نوع منزل در قیمت این سایبان تاثیر دارد، بعضی از خانه ها در موقعیتی هستند که کار بیشتر می خواهد و چند روز طول می کشد اما باز هم تخفیف ویژه محفوظ است.

انواع سایبان پاسیو

سایبان پاسیو انواع مختلفی دارد بهترین کاتالوگ و عکس از سایبان های پاسیو در شرکت ما موجود است و مشتریان گرامی هرکدام از آنها را با هر رنگ، کیفیت، اندازه و سلیقه می توانند انتخاب کنند. شرکت ما توانایی هر نوع خدمت را دارد.

فروش سایبان پاسیو

فعالیت های شرکت از تولید به مصرف است و واسطه در آن دخالتی ندارد و توسط شرکت ما نیز نصب می شود، کار سایبان پاسیو یک کار مهندسی است و یک طراحی فوق العاده محسوب می شود که توسط تکنسین های ما انجام می شود، آلیاژ مواد توسط شرکت تولید می شود، تمام سعی و تلاش ما در تخفیف به مشتریان عزیز و گرامی است.

× استعلام قیمت و مشاوره رایگان
Secured By miniOrange