چتر پایه وسط

چتر پایه وسط

چتر پایه وسط، چتر ثابتی است که برای مکان های دائمی استفاده می شود و انواع آن از نظر شکل و جنس متنوع است. شکل ظاهری بسیار زیبایی دارد، بیشترین کاربرد آن محافظت افراد از اشعه خورشید است.

آموزش مونتاژ و نصب چتر پایه وسط

ابتدا ستون علمک را در پایه مادگی پایه چرخدار قرار دهید، قسمت عقب بازو، را در بالای ستون علمک قرار دهید، سیستم بکسل چتر را از قسمت سوراخ جلوی بازو و از روی قرقره عبور داده و سپس از قرقره انتهای بازو رد کنید و با وینچ دور سوراخ به صورت مارپیچی عبور داده و گره بزنید، تا محکم شود. هم اکنون چتر قابل استفاده است و با چرخاندن دستگیره، وینچ چتر باز می شود. البته فیلم آموزشی نصب چتر پایه وسط در سایت موجود است و شما می توانید آن را مشاهده کنید

خرید چتر پایه وسط

خرید چتر وسط و با کیفیت باید با تحقیق ، اطمینان و صبوری صورت بگیرد. خریدار باید از خرید کالا احساس امنیت کند و مطمئن باشد کالایی که خریداری کرده است، اصل و همان چیزی است، که به دنبال آن بوده است و از نمایندگی و یا سازنده کالا ضمانت دریافت کند. ما این اطمینان را به خریداران عزیز می دهیم به هنگام خرید از سایت یا نمایندگی، کیفیت و ضمانت را دریافت خواهند کرد، و این شرکت به دنبال اطمینان قلبی مشتریان گرامی است.

قیمت چتر پایه وسط

قیمت چتر پایه وسط، بستگی به نوع جنس دارد و مانند کالاهای دیگر، کیفیت و جنس چتر در قیمت تاثیرگذار خواهد بود. از آنجا که یک کالای وارداتی است، متاثر از ارز و تورم است، هر چه زودتر خرید کنید تا ارزانتر به دستتان برسد. البته تمام تلاش شرکت ما این است، که کالا با قیمت مناسب را به دست مشتریان عزیز و محترم برساند و با حداقل قیمت و با رعایت انصاف حقوق مشتریان را رعایت کند.

فروش چتر پایه وسط

انواع و اقسام چتر پایه وسط را از سایت ما خریداری کنید و آن را به آدرسی که ارسال می کنید، تحویل بگیرید، یا از نمایندگی های فروش در سراسر کشور که نمایندگی ما را بر عهده دارند خریداری نمایید. طبیعی است که هر کالایی دست سودجویان و واسطه گران خواهد افتاد و آن ها کالاهای مشابه را بدون در نظر گرفتن انصاف به چند برابری می فروشند، امید می رود مشتریان گرامی با دقت بیشتر و تحقیقات لازم، فروشندگان اصلی را پیدا کنند و کالایی را خریداری نمایند که از تولید به مصرف باشد. یقینا خرید مستقیم از نمایندگی ما مزایایی را به همراه خواهد داشت.

انواع چتر پایه وسط

چتر پایه وسط چوبی، چتر میلانو گرد و مربع، چتر پایه وسط ملبورن وارداتی، چتر پایه وسط مدیترانه ای استیل و چوبی، ریتون اسپورت، چتر هشت ضلع بدنه چوب و پلاستیک با قطر ۳، چتر پایه کنار ۳ در ۳، چتر باغی سایبان کنار مربع ۳ در ۳، چتر و سایبان پایه کنار هشت ضلعی مدل کارینو، چتر صبا پلاستیکی قطر ۲ و … که بسیار متنوع و جذاب هستند.
قطعا شما برای خرید، متحیر خواهید شد. اما ما به شما کمک خواهیم کرد تا بهترین مدل و بهترین جنس را خریداری کنید، در خصوص نصب نیز نگران نباشید نمایندگی ما آموزش لازم، جهت نصب چتر پایه وسط، را به شما خواهند داد.

 

× استعلام قیمت و مشاوره رایگان
Secured By miniOrange